YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

yedekleme çözümleri

HK Bilişim Hizmetleri, şirketiniz için bir değer ifade eden her türlü sayısal verileriniz için yedekleme çözümleri sunmaktadır.

Bir düşünün: her klavye dokunuşu, her fare tıklamasıyla ürettiğiniz veriler birden duman oluyor, nasıl mı? Örneğin, bir yangın çıkıyor ve serverınız yanıyor veya bir hırsız giriyor ofisinizde ne var ne yoksa, her şeyi götürüyor… Bahsettiğimiz felaket senaryoları çok mu uzak? Hayır! Bir müşterimizin başına geldi; ancak her türlü veriyi buluta yedeklediğimiz için birkaç saat sonra kaldıkları yerden işlerine devam ettiler. Peki, sizin serverınızdaki veriler yedekleniyor mu? İşyerinizde özenle ürettiğiniz bilgiler dış ortama veya buluta aktarılıyor mu?


EMEK HARCAYARAK ÖZENLE ÜRETTİĞİNİZ VERİLERİN NEREYE VE NASIL YEDEKLENDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? BİR YEDEKLEME ÇÖZÜMÜNÜZ VAR MI?

verileriniz nereye ve nasıl yedekleniyor

Bilgisayarınızda, iş istasyonunuzda, mac’inizde veya sunucunuzda her geçen gün çoğalan data için bir veri yedekleme çözümünüz var mı? Fiziksel veya sanal sunucularınızda, iş istasyonlarınızda ve bilgisayarlarınızda ürettiğiniz gigabaytlarca verinin gerektiğinde güvenli ve geri yüklenebilen bir yedeği var mı?
Arada bir aklınıza geldiğinde aldığınız yedeklerle mi paha biçilemez verilerinizi koruyorsunuz? En son yedeğinizi bir ay önce mi aldınız? Ya aldığınız yedek işe yaramazsa?


BU AKŞAM BİLGİLERİNİZİN YEDEĞİ ALINDI MI?

bu aksam bilgilerinizin yedegi alindi mi?

Artık bilgisayarların, iş istasyonlarının, sunucuların ve diğer dijital veri üretimi yapan aygıtların nasıl çalıştığı pek de düşünülmüyor. Asıl önemli olan özenle üretilen verilerin nasıl yedeklendiği ve/veya kaç noktaya yedeklendiği? Bir çökme anında alınan yedeklerden geri dönülüp dönülemeyeceği önem kazandı.

Tam ve artımlı olarak fiziksel ve sanal sunucularınız, iş istasyonlarınız ve bilgisayarlarınız için yedekleme çözümleri sunuyoruz.


UYGUN MALİYETLİ, KULLANIŞLI VE ARŞİVLENEBİLEN BULUTA YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

buluta yedekleme çözümleri

MS Hyper-V, Vmware vSphere Esx veya diğer işletim sistemleri üstünde çalışan her türlü verinin önce tam, ardından artımlı yedeklerini alarak güvenilir ve geri yüklenebilen yedek dizisini oluşturuyoruz.

Her türlü sunucu için hazırladığımız yedekleme çözümleri sayesinde gün içinde her hangi bir saatteki yedeğe dönerek, o andaki veriye ulaşmanızı sağlıyoruz.
Ayrıca fiziksel veya sanal sunucularınızın, iş istasyonlarınızın yedeklerini buluta yedekleyerek, felaket durumunda kullanılacak dış ortam yedek dizisini oluşturuyoruz. Uygun maliyetli, kullanışlı ve arşivlenebilen buluta yedekleme çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca verilerinizi yedeklemeden önce kullandığımız en son teknoloji yazılımları ile ürettiğiniz verilerin arasında kötü amaçlı kod ve yazılım taraması yaptırıyoruz. Bu şekilde verilerinizi daha güvenli bir şekilde yedekliyoruz.

Bütün bunlarla birlikte yedekleme yapınızı çok rahat yönetebilmeniz için kullanıcı dostu kolay ve anlaşılır grafik ara yüzleri kullanıyoruz.


ŞİMDİ SIRA SİZDE! YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİMİZİ SEÇİN, EMEĞİNİZ BOŞA GİTMESİN!

emeginiz bosa gitmesin

Emeğinizin boşa gitmemesi için bizi arayın. İşiniz arada bir aldığınız ve işe yarayıp yaramadığını bilmediğiniz yedeklerinize kalmasın. Veri yedekleme hizmetimizden hemen yararlanmak için formu doldurun