Bilgisayar Satış Hizmeti

BİLGİSAYAR SATIŞ HİZMETİ

bilgisayar-satis-hizmeti

Bilgisayar satış hizmeti ile ihtiyaçlarınızı değerlendirerek, hangi özelliklere sahip bilgisayar ve çevre birimlerini kullanmanız gerektiğini raporluyoruz.

Bilgisayar satış hizmeti ile kurumsal firmalara bilgisayar, sunucu, tarayıcı, yazıcı, ssd disk ve diğer elektronik cihazların satışını yapıyoruz. Teknolojik yenilikleri izleyerek hangi teknolojinin kime, nasıl yarar sağlayacağını belirliyor ve uzman görüşü oluşturuyoruz.

Firmanızın bilgisayar sistemindeki iş ihtiyaçlarını değerlendirerek, hangi özelliklere sahip bilgisayar, server, lazer yazıcı, tarayıcı, ssd disk ve diğer elektronik cihazları kullanmanız gerektiğini raporluyoruz.

Bu çıktı doğrultusunda en az 7 yıl boyunca kullanabileceğiniz teknolojik ürünleri fiyatlandırıyor, uygun olmayan ve kullanmayacağınız donanım ve yazılıma para ödemenizi engelliyoruz.


server-sistemi

Server Sistemi

Örneğin, şirketinizde bir server sisteminiz varsa, dosya sunucusu, ortak erişilen ağ kaynakları, ağ ve paylaşılmış yazıcılar varsa Windows home işletim sistemi şirketiniz için uygun olmayacaktır.

Bunun yerine Windows Profesyonel bir işletim sistemi firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Herhangi bir tekno markette satılan bir çok bilgisayar modeli ise daha uygun fiyatla satılabilmesi adına Windows Home gibi ev tipi lisanslarla satılmaktadır. Bu tür bilgisayar alırken uygun fiyatlı olduğu düşünülür, ancak şirket içinde kaynak paylaşımında ve bağlantısında, ortak klasörlere erişimlerde ve server sistemlerine bağlantılarda sorunlar yaşanır.

Ayrıca aldığınız bilgisayarların kurulumunu kendiniz yapmak zorunda kalırsınız. Satış sonrasında aldığınız bilgisayarlar ve diğer cihazlar için destek almak istediğinizde sorunlar yaşarsınız.


server-satisi

Bilgisayar Satış Hizmeti – Server Satışı

Aynı durum server satışı için de geçerlidir. Tekno marketlerde daha uygun fiyatlı bir server bulduğunuzu düşünürsünüz.

Ancak o sunucu için kullanılması gereken lisansları bilemediğiniz ve varolan bilgisayar yazılım ve donanımınızı doğru değerlendiremediğiniz için doğru seçimi yapmak için işin uzmanına ihtiyaç duyarsınız.

Teknolojik gereksinimlerinizi karşılarken artık daha çok parametreyi değerlendirmek gerekmektedir.

Çünkü teknoloji içeren tüm cihazların bağlı olduğu bir ağ ve bu ağlarda paylaşılan sistem kaynakları bulunmaktadır. Bu nedenle bilgisayar sisteminiz için gereken cihazları belirlemek adına da bir bilişim uzmanına ihtiyaç duyulmaktadır.

Şirketimiz server satışının yanı sıra, adetli sayıda proje masaüstü ve dizüstü bilgisayar, imac ve macbook, adetli sayıda olmak üzere tablet ile akıllı telefon, yazıcı, tarayıcı, ağ ürünleri satışı da yapmaktadır. Ayrıca Microsoft ve Kaspersky ürünlerinin satışıyla proje temelli yazılım çözümleri sunmaktadır.

Bunlarla birlikte firmaların teknoloji envanterini çıkararak hangi ürünlerin alınması gerektiğini raporlayan projeler hazırlayarak uzman bilgisayar danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


toplu-e-posta-gonderimi

Toplu E-posta Gönderimi

HK Bilişim Hizmetleri olarak, müşteri kitlenize yönelik bilgilendirici ve pazarlama amaçlı görsel ve yazılı e-posta içeriği oluşturarak, kitlesel e-posta gönderimi yönetimini üstleniyoruz.

Gönderim sonuçlarını değerlendirerek yeni pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Buluta Yedekleme Hizmeti

Tüm verilerinizi buluta yedekleme hizmetimizle yedekliyoruz. Yedekleriniz birkaç farklı noktada ayrı ayrı yedeklendiğinden herhangi bir felaket anında bile verilerinize erişiminizi sürdürebiliyorsunuz.

Web Sitesi Onarımı

En çok tercih edilen WordPress Web Siteleri Dünya’nın her yerinden saldırılara maruz kalabiliyor, bazen siteniz ele geçirilip silinebiliyor, bazen sitenizden herhangi bir sayfa tıklandığında bambaşka bir sayfaya gidebiliyor.

Virüs Temizleme Hizmetleri

Virüs bulaşmış sistemlerden virüs temizliği yapıyoruz. En başarılı virüs koruma ve temizleme programı Kaspersky’inin reseller iş ortağıyız.