Bilgisayar Bakım Anlaşması

BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI


bilgisayar-bakim-anlasmasi

Bilgisayar bakım anlaşması yöntemiyle bilgisayar parkı, serverı, network cihazları, güvenlik duvarı, yazıcıları ve diğer çevre birimleri olan şirketlere bilgisayar destek hizmetleri sunmaktadır.
Ayrıca çağrıya bağlı olarak bilgisayar teknik ve sistem destek hizmetleri vermektedir.

Kurumsal aylık bakım destek anlaşması ile, bilgisayar sisteminizin her an, dünyanın her yerinden yapılabilecek profesyonel veya amatör saldırılara karşı koyabilmesini sağlarız.
Aynı zamanda bilgisayar sisteminizin iç ağınızda sorunsuz çalışmasını sağlarız.

Bilgisayar bakım anlaşması ile öncelikle bilgisayar sisteminiz sağlıklı işler hale getirilecektir. Bunun için server kurulumunuz incelenecek, gerekirse yeniden yapılandırılacaktır. Hayati önemdeki verilerinizin yönetimi ve backup dizisinin oluşturulması gerçekleştirilecektir.

Gerektiğinde sistemde donanım iyileştirme çalışmaları bu anlaşma kapsamında yapılır.

Anlaşma ile bilgisayarlarınızın merkezi olarak yönetilebilmesi için yeniden sistem düzenlemesi yapılacaktır. 
Yazılım varlığınızın güncel tutulması sağlanacaktır. Güvenlikle ilgili gereken önlemler alınacak ve ağ alt yapısı standartlara uygun olarak kurgulanacaktır.

Aslında tüm sayısal (dijital) varlığınızın korunması, yedeklenmesi, geliştirilmesi ve 7/24 erişebilir olması sağlanacaktır.

Bilgisayar Bakım Destek Sözleşmesi


bilgisayar-bakim-anlasmasi

Özellikle işinde bir server sistemine ihtiyaç duyan firmalar, sistemin kurulumu öncesinde bilgisayar bakım ve destek hizmetini satın almalıdırlar.

Böylece alacakları sunucunun konfigürasyonunun, bu konfigürasyona uyarlanacak server işletim sisteminin ve server sanallaştırma çözümlerinin ne olması gerektiği hakkında uzman görüşüne başvurmalılar.

Şirketinizde bulunan veya bulunması gereken IT departmanınızın yapacağı tüm işlemler bu anlaşmayla, size özel bir hizmet olarak sunulacaktır.

Bu hizmeti satın aldığınızda kendinizi güvende ve ayrıcalıklı hissedeceksiniz; her an destek alabileceğinizi bileceksiniz.

Şirketinizin dijital varlığını korumak ve güvende olduğunu bilmek için bizimle bilgisayar bakım anlaşması yapmanızı öneriyoruz.

Bilgisayar bakım anlaşması fiyatı hesaplamak için bakım anlaşması fiyat hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Bu araç sunucu, bilgisayar ve yazıcı sayınıza göre bilgisayar sisteminiz için yaklaşık bir fiyat oluşturacaktır.


Bakım Anlaşması Fiyatı Hesaplama Aracı İçin Tıklayınız.